технічний проєкт квартири

Хороший технічний проєкт це не лише про розрахунки та технічні показники. Це також про розуміння власних потреб клієнта та створення максимально комфортних умов проживання. Також технічний проєкт квартири це не обов’язково стандартні рішення, а і можливість приймати дійсно креативні та унікальні варіанти. Кожне бажання клієнта має бути втілено в проєктуванні. А вже про комфорт та функціональність попіклуються фахівці.

Основні завдання технічного проєкту

обмірний план

Розробка нового інтер’єру квартири чи будинку заняття хоче і приємне, але дуже відповідальне та клопітке. Тому краще довіритися професіоналам, які спроєктують для вас естетичний та гармонійний інтер’єр з ретельно підібраними матеріалами та меблями.

  1. Найважливіша частина любого дизайнерського проєкту – це планування. Планування розпочинається з первинної консультації та складання технічного завдання. На цьому етапі аналізуються всі побажання та потреби замовника. На основі цього приймаються попередні рішення.
  2. На другому етапі здійснюються професійні заміри житлового приміщення та складається обмірний план.
  3. Проводиться повний огляд приміщення з обов’язковою фотофіксацією.
  4. Створюється індивідуальний план, де вказуються всі планові рішення, включно з розміщенням обладнання та розташуванням меблів.
  5. Замовнику надається повний набір технічних проєктних планів, необхідних для початку будівельних робіт.
  6. Під час всього процесу ремонтно-будівельних робіт виконується технічний нагляд, згідно з проєктуванням.

Що входить до технічного плану?

планування інтер’єру
  1. Обмірний план, де вказується інформація про загальну площу помешкання та кожної кімнати окремо;
  2. План розташування сантехнічного устаткування та комунікацій.
  3. План підлоги з загальним описом плану підлогових покриттів. Це мінімізує витрати. Вибір покриття для підлоги безперечно впливає на стиль та функціонал помешкання;
  4. Проєкт теплої підлоги дизайнером створюється окремо, адже тут важлива найдрібніша деталь. Навіть незначна помилка у розрахунках може призвести до серйозних проблем у подальшій експлуатації помешкання;
  5. План-схема підключення електричного обладнання. Спочатку на план наносять освітлювальні прилади, техніку, а далі позначають систему розведення, захисні автомати та інші пристрої;
  6. План розміщення меблів.

Тільки від вас залежить, якою саме буде квартира вашої мрії, зважаючи на ваші можливості. А команда професіоналів Lytvyn bureau допоможе вам в цьому. Дизайнерська студія розробить технічні проєкти з урахуванням якнайдрібніших деталей.