Чергова гра Прем’єр-ліги Львівщини з футболу відбулася вчора, 19 травня, на стадіоні “Нафтовик” у Бориславі. За перемогу змагалися СК “Нафтовик” та ФСК “Корміл” (Яворів).

На жаль, нашій команді не вдалося здобути першість у вчорашній грі, яка завершилася з рахунком 0:3. Перший гол у ворота “Нафтовика” суперники забили на десятій хвилині матчу з пенальті, а далі рахунок змінив Володимир Чуплак, забивши автогол у свої ж ворота. Третій гол ФСК “Корміл” забив у наші ворота на 80 хвилині.

Тож у поточному сезоні після 6 турів «Нафтовики» мають у своєму активі 3 перемоги та 3 поразки й знаходяться поки що на 7 сходинці турнірної таблиці.

Наступний матч “Нафтовик” зіграє на виїзді вже цієї неділі, 26 травня. Про час повідомимо в анонсі.