Львів: Нестерпна спека! 5 перевізників оштрафують за маршрутки без кондиціонерів.

Львівські перевізники отримали штрафи за непрацюючі кондиціонери: міська рада посилила контроль

Львівська міська рада розпочала масштабну перевірку технічного стану громадського транспорту, в першу чергу, автобусів, що курсують містом. Приводом для таких дій стали численні скарги мешканців на спеку в салонах під час літньої спеки. Як результат, п’ятьох перевізників, відповідальних за маршрути, на яких були виявлені порушення, буде оштрафовано на загальну суму 1700 гривень.

Деталі перевірки та виявлені порушення

У середу, 22 червня, спеціалісти управління транспорту Львівської міської ради провели інспекцію охолоджувальних систем у 65 автобусах, які обслуговують 15 міських маршрутів. Серед перевірених значаться маршрути №11, 14, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 51, 53, 80 та 84.

Під час перевірки виявилося, що 12 автобусів, які курсують на маршрутах № 14, 21, 34, 37, 41, 51 та 84, обладнані несправними кондиціонерами. Ще 10 транспортних засобів взагалі не мають систем охолодження, оскільки це не передбачено заводською комплектацією.

Найбільша кількість порушень була зафіксована на маршруті №34, де не працювали чотири кондиціонери, та на маршруті №14, де несправними виявилися кондиціонери у трьох автобусах.

Штрафи та відповідальність перевізників

За результатами проведених перевірок, до штрафів будуть притягнуті наступні перевізники: ПАТ “Львівське АТП-14630”, ТзОВ “Міра і К”, ТзОВ “Фіакр-Львів”, ЛК АТП-1 та ТОВ “Успіх-БМ”. Кожен з них сплатить по 1700 гривень за порушення умов договорів, укладених на перевезення пасажирів. Це свідчить про серйозність ставлення міської влади до забезпечення комфортних умов для мешканців міста, особливо в спекотний період.

Кондиціонери у громадському транспорті Львова: статистика та розширення

Загалом, у понад 500 міських автобусах, які щодня виходять на маршрути, кондиціонерами обладнано більше 180 одиниць. Ситуація з електротранспортом також потребує уваги: зі 134 трамваїв та тролейбусів, що працюють у місті, кондиціонери мають понад 60 одиниць. Міська рада планує й надалі розширювати парки транспортних засобів, обладнаних системами охолодження, враховуючи зростаючу кількість звернень від пасажирів.

Заклик до мешканців та шляхи повідомлення про порушення

Львівська міська рада наголошує на важливості зворотного зв’язку з мешканцями. Пасажирів закликають активно повідомляти про випадки, коли в автобусах не працюють кондиціонери, або спостерігаються інші порушення умов перевезення. Для цього можна скористатися Гарячою лінією міста, зателефонувавши за номером 15-80. Кожне таке звернення буде розглянуто, а інформація використана для подальшого контролю та покращення якості послуг громадського транспорту у Львові.