У неділю, 14 липня, відбувся черговий матч чемпіонату Дрогобицького району з футболу. У цьому матчі ФК “Борислав” зустрівся з ФК “Меденичі” на стадіоні в селищі Меденичі. Гра була захопливою та неймовірно складною для обох команд, адже відбувалась у спеку 35 градусів. Попри це, футболісти змогли продемонструвати глядачам гарну гру й чудову командну роботу.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:3 на нашу корись. У другому таймі команда суперників намагалась зрівнятися з нашими футболістами, однак фінальний свисток судді зафіксував перемогу ФК “Борислав” з результатом 4:5 на нашу користь.

Протягом гри два голи у ворота суперників зміг забити Сергій Мальований та по одному голу Василь Куротчин, Тарас Демків, Василь Панас.

Вітаємо ФК “Борислав” з перемогою та бажаємо удачі в наступних матчах!

Джерело: boryslavrada.gov.ua