Впродовж останнього місяця наші спортсмени – вихованці Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи були учасниками різноманітних змагань та, продемонструвавши свою майстерність і високий рівень підготовки, поповнили свою скарбничку досягнень новими перемогами.

Роман Голобутовський став срібним призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу, який проходив у м. Коломиї на Івано-Франківщині. Бронзу виборов Віталій Мушинський. Тренують спортсменів Юрій Слєсаренко то Андрій Журавчак.

На Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу “WAKO” срібло виборола Соломія Дзюбак. Також срібло на чемпіонаті України з кікбоксингу у версії WAKO серед дорослих завоював тренер дівчини Олег Павляк. А на чемпіонаті України з кікбоксингу у версії WAKO серед школярів та студентів Соломія Дзюбак здобула перемогу. Остап Павляк, провівши 2 поєдинки, здобув 2 перемоги, але став срібним призером, оскільки не брав участі у фіналі через отриману траву. Артем Павляк посів п’яту сходинку турнірної таблиці.

На чемпіонаті Львівщини з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007-2008 та 2009-2010 років народження Андрій Присяжнюк здобув золото у стрибках у довжину та срібло у бігу на дистанцію 100 м з бар’єрами й у стрибках у висоту. Золоту медаль у метанні диска здобув Станіслав Федурко, у метанні списа – Іван Піка. Срібну медаль – Роман Галишин у метанні списа, бронзову – Назар Райтар – у метанні диска. Тренери – Юрій Присяжнюк, Анатолій Федорок, Олег Крижановський.

Переможцями Всеукраїнського турніру з боротьби дзюдо стали Олександр Морозов та Максим Мроць, срібними призерами – Давид Музика та Рінат Крот, і бронзу здобули Даниїл Наминанік та Ілля Тимченко. Тренує дзюдоїстів Василь Шимченко.

Чемпіонами Львівської області з важкої атлетики стали Василь Шемеляк та Анна Агурцова. Тренер – Роман Ієговський.

Вітаємо спортсменів з високими досягненнями, бажаємо впевнено йти до своїх цілей та продовжувати прославляти рідне місто на змаганнях різних рівнів.