Вчора у Бориславі на стадіоні Дитячо-юнацької спортивної школи відбувся передостанній матч в межах чемпіонату Дрогобицького району з футболу. Цього разу ФК “Борислав” зіграв проти ФК “Грушів”.

Відкрив рахунок Василь Куротчин, який зміг забити гол з пенальті. Також протягом першого тайму ввігнати м’яч у ворота суперників змогли Тарас Демків та Василь Панас, результат 3:0 зберігався до кінця першої частини матчу. Після перерви футболісти ФК “Грушів” намагалися обіграти бориславців, однак забиті голи від Романа Риботецького й Тараса Демківа не дали змоги суперникам шансу на успіх у грі. Фінальний свисток судді зафіксував перемогу ФК “Борислав” з рахунком 5:2.

У наступному, фінальному, матчі визначиться чемпіон Дрогобиччини з футболу. У ньому зійдуться лідери турнірної таблиці — ФК “Борислав” та ФК “Мрія” (с. Снятинка). Гра відбудеться на стадіоні в селі Снятинка. Додатково повідомляємо, що для бориславських вболівальників буде організовано доїзд.