Вчора, 18 серпня, відбувся чверть фінал кубка Незалежності Дрогобицького району з футболу. У цьому матчі ФК “Борислав” зустрівся із ФК “Меденичі”.

Протягом майже цілого футбольного поєдинку вигравали бориславці з рахунком 0:1, але на 87 хвилині команда суперників змогла забити гол у ворота наших футболістів. Та оскільки наближається фінал чемпіонату району, нічиї з результатом 1:1 не може бути. Для того, щоб визначити, хто ж переходить у наступний етап змагань, обидві команди провели серію пенальті, де свою точність змогли продемонструвати бориславські футболісти. Також потрібно віддати належне Василю Голубіцькому, адже він зумів відбити одне із пенальті від ФК “Меденичі”. З рахунком пенальті 4:5 ФК “Борислав” проходить у наступний етап чемпіонату.

Вітаємо команду ФК “Борислав” із перемогою! Наступний матч ФК “Борислав” проведе у межах півфіналу кубка Незалежності Дрогобицького району з футболу. Детальніше про наступну гру повідомимо згодом.

Джерело: boryslavrada.gov.ua